Види склопакетів

Трикамерний склопакет

Такий склопакет зустрічається вкрай рідко, зазвичай вибирають в холодних рег і онах або при необхідності повної шумоізоляції приміщення . Він складається з чотирьох стекол.

Трикамерний склопакет безсумнівно виконує покладені на нього зобов'язання, однак має ряд істотних недоліків. По-перше, вікно виявляється занадто важким. По-друге, такий значний набір стекол пропускає мало світла, що впливає на освітлення кімнати.

Багато виробників вважають за краще не робити такі вікна через часті проблем з їх експлуатацією, тому такий продукт, як правило, досить дорого коштує.


Згідно зі статистикою, в житлових будинках і квартирах найчастіше встановлюють двокамерні і однокамерні склопакети через їх невисоку ціну і хороших показників тепло і шумоізоляції .

Крім кількості стекол, використовуваних в склопакеті, на його функції і якості впливає тип скла. Розрізняють декілька основних типів.

Енергозберігаюче скло

Скло оснащено спеціальним покриттям. Завдяки цьому покриттю значно поліпшується енергозберігаюча функція стелопакет. Існує два види покриття & ndash; м'яке і тверде. Найчастіше зустрічається тверде, яка не вимагає спеціального обладнання. З м'яким важче. Воно володіє кращими теплосберегающі ми властивості ми, проте не стійке до вологи. Відзначимо, що покриття не впливає на прозорість скла .

Загартоване скло

Скло виготовляють шляхом додаткової термообробки. Воно значно міцніше своїх колег. Такі скла використовують, якщо є необхідність в підвищеної безпеки.

Триплекс

Це багатошарове скло , яке ламінують і розташовують усередині полімерн ую Плівки у з смолою. Такі скла безпечні, тому що при руйнуванні не розпадаються на осколки, а залишаються в проміжному шарі. Також т ріплекс краще за всіх справляється зі звукоізоляцією.

Нещодавно на ринку виробників пластикових вікон з'явилася інформація про нові інноваційні склопакети, які значно відрізняються від своїх попередників. У компаніях відзначають, що нові склопакети здатні на 50% підвищити захист від сонячного світла. Влітку ця функція виявиться дуже корисною, тому що ультрафіолетові промені будуть надавати менший вплив на вас. Основною перевагою нових склопакетів є зменшення тепловтрат. Дослідження показали, що цей показник покращився на 170%. Так рекордно підняти показники вдалося після впровадження у виробництво теплосберегающего скла. Таке скло здатне відображати теплову енергію всередину приміщення і не пропускати її назовні.

Нові склопакети замість звичайного очищеного повітря заповнюють інертним газом аргон. Газ має меншу теплопровідність, тому підвищує теплоізоляцію.

Відрізняється і збірка нових склопакетів. Для цього використовують абсолютно нову методику.

Варто підкреслити, що саме по собі виробництво склопакетів не дуже складний процес, тому якісні вікна можуть випускати навіть невеликі підприємства. Не завжди варто покладатися на іменитих виробників і переплачувати за бренд. Для вибору оптимального пластикового вікна необхідно запам'ятати кілька рекомендацій. По-перше, ніколи не купуйте занадто маленькі або дуже великі склопакети. З великими вікнами існує ризик деформації взимку, так як обсяг повітря в склопакеті значно зменшується. А маленький склопакет може не впоратися з холодами через невеликий обсяг повітря в порожнин

Працює на ocStore
Вікна Люкс © 2019 © Copyright 2016. All Rights Reserved.