Новини

Види склопакетів

31.07.2017

Cклопакети — це рівні за розміром листи скла, герметично запаяні по торцях.
В залежності від кількості листів скла і, відповідно – повітряних камер всередині, склопакети поділяються на однокамерні і двокамерні (кількість повітряних прошарків усередині склопакета).

16Однокамерний склопакет (4х16х4) – це конструкція з двох листів скла, товщиною 4 мм кожне, розмежованих між собою по контуру на 16 мм дистанційною рамкою. Утворена між склом газова камера за рахунок герметизації не має контакту з навколишньою атмосферою і, таким чином, виконує роль тепло- і звукоізолятора. Однокамерні склопакети мають класичну товщину 24 мм і приведений коефіцієнт опору теплопередачі 0,34 м2 oС / Вт. Крім того, рівень зовнішнього шуму при однокамерному склопакеті знижується на 34 Дб. До недоліків однокамерних рішень можна віднести більш низький рівень захисту від зовнішнього шуму і більш низький коефіцієнт опору теплопередачі в порівнянні з двокамерними склопакетами. До переваг – легку вагу і високу світлопроникність. Встановлення склопакетів з однією камерою застосовують, як правило, з метою економії, на вікна і балконні блоки там, де вже засклена лоджія або балкон. А так само в приміщеннях, де необов’язкові високі вимоги по шумоізоляції і теплопровідності.


25Двокамерний склопакет
 відрізняється від однокамерного кількістю листів скла, дистанційних рамок і камер. Двокамерний склопакет – це справжній захист від негативного впливу зовнішніх атмосферних чинників. Враховуючи високий рівень енергозбереження, можна з упевненістю сказати, що їх використання – економічно виправдане. Двокамерний склопакет рекомендований до застосування у всіх температурних зонах Україні і навіть у звичайному виконанні зі склом марки М1 4 мм він забезпечать необхідний комфорт і затишок у домі. Двокамерні склопакети знижують рівень шуму на 40 Дб і ставляться в квартирах, котеджах, офісних центрах. Двокамерний склопакет є конструкцію з трьох листів скла і двох повітряних камер. Він зазвичай характеризується формулою 4-10-4-10-4. Проте двокамерний склопакет може бути різним: листи скла від 4 до 6 мм, а відстані між ними від 6 до 16мм, причому не обов’язково, щоб відстані були однакові.

Сучасні технології у виробництві скла зробили крок вперед і зараз на ринку представлено безліч видів спеціального скла. За функціональним призначенням спеціальне скло поділяється на:

 • енергозберігаюче
 • сонцезахисне
 • мультифункціональне

У металопластикових вікнах для енергозбереження ми застосовуємо стандартне енергозберігаюче скло (енергозберігаюче скло з напиленням срібла, знижує тепловтрати взимку, прозоре нейтральне зсередини)

Alutech

31.07.2017Відливи

24.07.2017


ВІКОННІ ВІДЛИВИ (ЗОВНІШНІ ПІДВІКОННЯ) ЗНАЙОМІ ПРАКТИЧНО КОЖНОМУ МЕШКАНЦЮ НАШОЇ КРАЇНИ.
Це те, що ми бачимо щодня, проходячи повз житлові будинки, офісні приміщення, торгові центри, учбові заклади, дитячі садочки. 
Більшість вікон забезпечені відливами, традиційно виготовленими з оцинкованої бляхи, зовнішній вигляд бляшаних відливів відомий і непрезентабельний - плями, іржа, потьоки на стінах.

Сьогодні відливи виготовляються з алюмінію. Ця технологічна конструкція необхідна для уникнення попадання вологи в монтажний зазор між вікном і стіною.
До того ж, металопластикові вікна і підібрані в колір підвіконні відливи - це прикраса фасаду будь-якої будівлі.
Характерні риси відливів:
 • ВИСОКА
  АТМОСФЕРОСТІЙКІСТЬ
 • СТІЙКІСТЬ 
  ДО УФ-ВИПРОМІНЮВАННЯ
 • МІЦНІСТЬ

Підвіконники CRYSTALIT

24.07.2017

ПЕРЕВАГИ

Crystalit  вибирай найкраще!

Стійкість до побутової хімії

Стійкість до побутової хімії

Стійкість до стирання

Стійкість до стирання

Тривала експлуатація

Тривала експлуатація

Термостійкість

Термостійкість

Висока міцність

Висока міцність

Не містить свинцю

Не містить свинцю

Поспішайте придбати москітні сітки

24.07.2017

РАМНІ МОСКІТНІ СІТКИ - НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНІ Й РОЗПОВСЮДЖЕНІ СИСТЕМИ, ПРЕДСТАВЛЯЮТЬ СОБОЮ СІТКУ, РОЗТЯГНУТУ НА АЛЮМІНІЄВІЙ РАМІ.

Очевидні плюси - низька вартість, легкість виготовлення, встановлення й знімання, простота догляду. Основні вимоги до таких систем - це достатня твердість і пружність рамного профілю, щоб натяг полотна сітки залишався по всій площі незмінним. У конструкціях середніх і більших розмірів додатково використовують середній поперечний підсилювальний профіль. 

Такі москітні сітки використовуються там, де немає необхідності їх відкривати. Якщо ж така необхідність з'являється, то рамні москітні сітки легко модернізуються до систем з відкриванням назовні або всередину, це робить конструкцію дорожчою, але при цьому зберігаються всі інші очевидні плюси рамних систем.

 • 3
 • 4

 • ДВЕРНІ МОСКІТНІ СІТКИ НАЙЧАСТІШЕ ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ НА БАЛКОННІ АБО ВХІДНІ ДВЕРІ.
  Дверні москітні сітки виготовлюються з посиленого профілю 52х20 мм. Посилений профіль забезпечує міцність системи при великих розмірах дверей. 

  Дверний профіль, так само як і віконний профіль, виготовлений з алюмінієвого сплаву. Москітні двері оснащені спеціальними магнітними засувками й петлями, що забезпечують надійну фіксацію москітних дверей. 

  Конструкція кріпиться на спеціальні петлі із пружинними доводчиками, які автоматично закривають двері.

 • 5
 • 6

 • Крім функції захисту приміщення від проникнення комах москітні сітки оберігають житло від попадання тополиного пуху - влітку, листів при листопаді - восени, снігу при зимовому провітрюванні - узимку. Тому москітні сітки, дійсно, важливий і необхідний аксесуар вікна. Особливо там, де є домашні улюбленці, кішки, собаки й інші брати наші менші. Зрозуміло, що сітка є надійною перешкодою для їх втечі з вікна. 

  Догляд за москітною сіткою досить простий: фіберглас і алюмінієві профілі легко очищаються від жиру й бруду, причому чищення достатньо проводити два рази на рік, наприклад, навесні й восени.

  Підвіконники ДАНКЕ

  24.07.2017

  ПІДВІКОННЯ ДАНКЕ – ГЛЯНЦЕВІ ПІДВІКОННЯ ПРЕМІУМ КЛАСУ.
  Пластикові підвіконня преміум класу Данке – це якісна імітація дорогих мармурових підвіконників за доступною ціною. Підвіконня Данке виготовляються з використанням сучасних технологій на німецькому обладнанні за європейськими стандартами.
  ПЕРЕВАГИ ПІДВІКОННЯ ДАНКЕ:
  • Ідеальна глянцева поверхня;
  • Максимальна імітація мармуру та дерева;
  • Унікальна форма та стійкість конструкцій підвіконня Данке;
  • Абсолютна стійкість до вологи;
  • Стійкість до стирання, глянцева поверхня не дряпається;
  • Висока термостійкість;
  • Стійкість до хімічних та агресивних середовищ.
  Глянцева мармурова поверхня вражає натуральністю матеріалу та приємна на дотик. За формою вони схожі на справжні мармурові вироби.
  СКЛАД ПІДВІКОННЯ ДАНКЕ – ЦЕ ПЛАСТИКОВА ОСНОВА З ОРИГІНАЛЬНОЮ СТРУКТУРОЮ ВНУТРІШНІХ РЕБЕР ЖОРСТКОСТІ, ЯКІ НЕ ВИСТУПАЮТЬ НА ЛИЦЬОВУ ПОВЕРХНЮ, ЩО НЕОБХІДНО ДЛЯ НАНЕСЕННЯ ГЛЯНЦЕВОГО ПОКРИТТЯ.
  Для покриття використовують унікальний за своїми властивостями акриловий ламінат Elesgo.
  • 1
  • 2
  • 3

  Показано с 1 по 10 из 11 (всего 2 страниц)
  Працює на ocStore
  Вікна Люкс © 2019 © Copyright 2016. All Rights Reserved.