Ролетні системи

Ефективна теплоізоляція
Високі теплоізоляційні властивості воріт «Алютех»  обумовлені їх конструкцією:
- Сендвіч-панель заповнена спіненим поліуретаном, який має дуже низьку теплопровідність.
- Великий вплив на наведене опір теплопередачі надає товщина панелі. Панель «Алютех» має товщину 45 мм. Це на 12,5% більше, ніж у більшості панелей, пропонованих на ринку. Приведений опір теплопередачі панелі «Алютех» становить 1,65 м2 ° C / Вт.
- Панелі забезпечені полімерним EPDM-ущільнювачем, що зберігають високу механічну міцність і еластичність при низьких температурах. Ущільнювач виключає появу зазорів між панелями, забезпечуючи високу тепло- і звукоізоляцію воріт.
- По всьому периметру гаражні ворота оснащені гумовими ущільнювачами на основі полімерного каучуку, які перекривають стики і в поєднанні з направляючими забезпечують надійну герметизацію отвору.
Коефіцієнт опору теплопередачі гаражних воріт «Алютех» (серія Standard) становить 1 м2 ° С / Вт, що перевищує вимоги СНиП (Росія), ГОСТ 31174-2003 (Росія), ТКП 45-2.04-43-2006 (Білорусь) і дозволяє встановлювати ворота в будь-якому регіоні Білорусі, України та Росії (навіть в умовах Крайньої Півночі).
Надійність і довговічність
При виробництві сендвіч-панелей «АЛЮТЕХ» використовується оцинкована сталева стрічка товщиною 0,4 мм, що гарантує високі характеристики і довговічність полотна воріт.
Цинкове покриття товщиною 16 мкм, а також двошарове полімерне покриття товщиною 25 - 35 мкм надійно захищає поверхню сендвіч-панелей від механічних пошкоджень і впливу атмосферних опадів.
З лицьового боку на панелі «АЛЮТЕХ» наноситься поліуретанове покриття, модифіковане частками поліаміду (ПУР-ПА), яка:
- має високу стійкість до утворення подряпин і насічок при механічному впливі;
- прекрасно переносить коливання температур і вологості;
- має високі показники твердості і еластичності;
- володіє відмінними антикорозійними властивостями;
- стійке до дії миючих засобів і хімікатів.
Відмінні характеристики
Конструкція сендвіч-панелі «Алютех» товщиною 45 мм забезпечує високу стійкість до вітрових і ударних навантажень:
- Особовий і внутрішній сталеві листи скріплені між собою вгорі і внизу панелі. Замкнутий контур сталевих листів виключає розшарування панелей при нагріванні на сонце, що принципово важливо для південних регіонів і для воріт темних кольорів.
- Конфігурація панелей забезпечує їх самоцентруванню. Це гарантує щільне примикання панелей один до одного, підвищує герметичність і теплоізоляцію воріт. Істотно спрощується монтаж і виключаються помилки при складанні полотна воріт.
- Місця кріплення саморізів розташовані в зоні зчленування зовнішнього і внутрішнього листа (4 шару металу). Це робить кріплення більш міцним, повністю виключаються провисання і перекоси петель. Надійне з'єднання сталевих листів виключає розшарування панелі при різкому опусканні воріт.
Безпека
- Гаражні ворота «Алютех» відповідають вимогам європейських стандартів безпеки EN 12604 і EN 12453:
- Сендвіч-панелі мають особливу форму, яка виключає можливість защемлення пальців з зовнішньої і внутрішньої сторони воріт.
- Відсутність гострих кромок на конструктивних елементах і розміщення тягового троса між кутовою стійкою і полотном воріт забезпечує надійний захист від зачепів і порізів.
- Компенсація маси полотна секційних воріт проводиться за допомогою пружинного механізму з обов'язковим захистом від поломки пружини.
- Спеціальна система обмеження зусилля зупиняє автоматизовані ворота при зустрічі з найменшим перешкодою і негайно здійснює реверс. Електронне обмеження зусилля перешкоджає підйому людини при відкритті воріт.
- На випадок відключення електроенергії передбачена система перекладу автоматизованих воріт в режим ручного управління.


Порівняння товарів (0)


Рольставни Classik

Рольставни Classik

..

₴3.00 Без податку: ₴3.00

Рольставни Economy

Рольставни Economy

..

₴2.00 Без податку: ₴2.00

Показано с 1 по 2 из 2 (всего 1 страниц)
Працює на ocStore
Вікна Люкс © 2019 © Copyright 2016. All Rights Reserved.